O nás

Turio.sk Cestovná agentúra

ako autorizovaný predajca m ponúkame dovolenky, zájazdy, plavby a pobyty od renomovaných slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií (momentálne máme v ponuke dovolenky 60 cestovných kancelárií)
Tisíce hotelov a stovky destinácií – máte na výber podľa chuti.

V posledných rokoch medzi najobľúbenejšie destinácie patrí Turecko, Bulharsko, ŠpanielskoMallorka, Grécko / Grécke ostrovy, Taliansko / Sicília a Sardínia, Tunisko a tradične Egypt a Chorvátsko.

Vyberte si svoju dovolenku vo First Moment a zabezpečte si to najlepšie – široký výber hotelov i termínov, zľavy až do výšky 50% na dospelú osobu alebo dieťa zdarma.

Čo sa týka Last Minute zájazdov a dovoleniek – v posledných rokoch na výber
z Last Minute dovolenky veľa nebolo a pokiaľ áno, neboli výnimočne zaujímavé. Doporučujeme preto vyberať dovolenku s predstihom.

Okrem pobytových zájazdov ponúkame tiež zájazdy poznávacie, zájazdy do exotiky, lyžiarske zájazdy, pútnicke zájazdy, Plavby po mori a tiež zájazdy za Športovými zážitkami.

Medzi najobľúbenejšie exotické destinácie aktuálne patrí Dominikánska Republika, Kuba, Maledivy, Zanzibar, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty.

Dovolenku
pri mori, v exotike alebo na lyžiach si od nás kúpite podľa cenníkov jednotlivých cestovných kancelárií, s platnými zľavami a výhodami, ceny nenavyšujeme ani nemeníme, naopak – snažíme sa vybrať pre zákazníka najvýhodnejšiu a najlepšiu ponuku.

Pokiaľ nemáte čas nás navštíviť osobne na našej prevádzke v Trenčíne na Štúrovom námestí 4 (vedľa vodníka), využite náš webový vyhľadávač
zájazdov a objednajte si dovolenku on-line.
Možete nás tiež kontaktovať telefonicky na +421 918 346 802 alebo emailom na info@turio.sk, individuálne pre Vás vypracujeme ponuku podľa Vašich požiadaviek.

60 CK na jednom mieste v Trenčíne - turio.sk