O nás

Turio.sk Cestovná agentúra

ako autorizovaný predajca m ponúkame dovolenky, zájazdy a pobyty od renomovaných slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií.
Tisíce hotelov a stovky destinácií – máte na výber podľa chuti.

V posledných rokoch medzi najobľúbenejšie destinácie patrí TureckoMallorka, Grécko, Taliansko a tradične Egypt a Chorvátsko.

Vyberte si svoju dovolenku First Minute a zabezpečte si to najlepšie – široký výber hotelov i termínov, zľavy až do výšky 50% na dospelú osobu alebo dieťa zdarma.

Čo sa týka Last Minute zájazdov – v posledných rokoch na výber
z Last Minute zájazdov veľa nebolo a pokiaľ áno, neboli výnimočne zaujímavé. Doporučujeme preto vyberať dovolenku s predstihom.

Okrem pobytových zájazdov ponúkame tiež zájazdy poznávacie, zájazdy do exotiky, lyžiarske zájazdy.

Medzi najobľúbenejšie exotické destinácie aktuálne patrí Dominikánska Republika, Kuba, Maledivy, Zanzibar, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty.

Dovolenku
pri mori, v exotike alebo na lyžiach si od nás kúpite podľa cenníkov jednotlivých cestovných kancelárií, s platnými zľavami a výhodami, ceny nenavyšujeme ani nemeníme, naopak – snažíme sa vybrať pre zákazníka najvýhodnejšiu a najlepšiu ponuku.

Pokiaľ nemáte čas nás navštíviť osobne, využite náš webový vyhľadávač
zájazdov a objednajte si dovolenku on-line.
Možete nás tiež kontaktovať telefonicky alebo emailom, individuálne pre Vás vypracujeme ponuku podľa Vašich požiadaviek.